Про нас

Підприємство «Вироби з граніту» на ринку з 2001 року. За цей час ми зуміли налагодити власну виробничу базу і підготувати кваліфікований персонал. Ви можете замовити виготовлення виробів за власним дизайном, або скористатись порадою нашого фахівця, котрий радо допоможе зробити вибір, зважаючи на особливості граніту. Широкий асортимент виробів допоможе знайти усе необхідне: елементи екстер’єру та інтер’єру, ритуальні вироби. Ми, у свою чергу, гарантуємо вчасне та якісне виконання замовлення, адже задоволені клієнти – найкраща запорука успішності.

Ми також раді, що змогли внести свій невеличкий вклад у благоустрій нашого міста, а саме у спорудження пам’ятника С.Бандері, патріарху Йосипу Сліпому, бювету біля Катедрального собору, стели Незалежності на Театральному майдані та фонтанів.

Граніт-одна з найпоширеніших гірських магматичних порід у світі. Це полімінерал, який складається з кількох мінералів, основними з яких є польовий шпат(35-40%) та кварц(25-35%). Саме шпат і визначає колір граніту. Найчастіше зустрічаються світло сірі, а також рожеві, жовті, червоні та залені відтінки гранітів. Види гранітів характеризуються різними видами кристалічної структури: дрібнозернисті, середньозернисті і крупнозернисті. Поклади граніту є в Україні, Індії, Китаї, Бразилії, Середній Азії та ін..

Завдяки своїм якостям, граніт широко використовують у будівництві. Вироби з цього виду каменю відрізняються довговічністю, екологічністю, стійкістю до високих температур, дії кислот та атмосферних явищ, а також багатством фактур. Він чудово поєднується з деревом, металом, керамікою та іншими матеріалами, що застосовуються в сучасному будівництві. Граніт пасуватиме будь-якому інтер’єру – від ультрасучасного до класики. З нього можна виготовити найрізноманітніші деталі, а саме: підвіконники, сходи, перила, плінтуси, кухонні стільниці і стільниці для ванних кімнат, журнальні і обідні столи, барні стійки, балясини, колони, елементи ландшафтного дизайну.